Kontakt

kontakt_banner


Volkswagen BURSIAK

ul. Pabianicka 119/131

93-490 Łódź

 

Salon

salon@bursiak.pl

tel.: 42 689 23 30

Serwis

serwis@bursiak.pl

tel.: 42 689 23 33

 

 

Dział samochodów osobowych VW

Godziny otwarcia

pn.- pt.   9.00 – 19.00
sob.       9.00 – 15.00

tel.: 42 689 23 30

 

 

Dyrektor działu sprzedaży

Mariusz.Poplawski@bursiak.pl

 

Kierownik działu sprzedaży

Marcin.Zajdel@bursiak.pl


Specjaliści ds. sprzedaży

Jerzy.Walczak@bursiak.pl

tel.: 503 095 063

 

Pawel.Balcerzak@bursiak.pl

tel.: 795 227 797

 

Tomasz.Swieszczak@bursiak.pl

tel.: 502 792 945

 

Slawomir.Tomala@bursiak.pl

tel.: 503 095 023

 

 

Dział samochodów użytkowych VW

Godziny otwarcia
pn.- pt.  9.00 – 19.00
sob.      9.00 – 15.00
tel.: 42 689 23 31


Kierownik działu samochodów użytkowych

Robert.Gruszka@bursiak.pl


Specjaliści ds. sprzedaży

Tomasz.Morawski@bursiak.pl

tel.: 506 130 396


 

Dział samochodów używanych -

Das WeltAuto
 

Godziny otwarcia
pn.- pt. 10.00 – 18.00
sob.      9.00 – 15.00

 

Jakub.Lubinski@bursiak.pl

tel.: 503 095 021

 

Michal.Szewc@bursiak.pl

tel.: 503 095 046



Dział części i akcesoriów

Godziny otwarcia
pn.-pt.  9.00 – 20.00
sobota  9.00 – 15.00 

tel.: 42 689 23 34
sklep@bursiak.pl 


Dział serwisu

Godziny otwarcia
pn.-pt. 07.00 – 21.00
sobota 08.00 – 15.00 

tel.: 42 689 23 33
serwis@bursiak.pl


Dział finansowania i ubezpieczeń

tel.: 42 689 23 32


Piotr.Tracz@bursiak.pl

tel.: 502 653 677

 

Olga.piechaczek@bursiak.pl


Stacja Kontroli Pojazdów

skp@bursiak.pl

tel.: 42 685 71 55




 



 


Formularz kontaktowy
Zostaw nam swoje dane kontaktowe a przy odbiorze zakupionego samochodu otrzymasz prezent.
Imię i nazwisko
Adres e-mail *
Telefon kontaktowy
Wiadomość: *
Wyślij wiadomość

stat4u