Kontakt

kontakt_banner


Volkswagen BURSIAK

ul. Pabianicka 119/131
93-490 Łódź

 
salon@bursiak.pl


Salon

tel.: (0-42) 689-23-30

Serwis
tel.: (0-42) 689-23-33


Dział samochodów osobowych VW


Godziny otwarcia


pn.- pt. 9.00 – 19.00
sob.      9.00 – 15.00

tel.: (0-42) 685-71-45


Dyrektor działu sprzedaży

Mariusz Popławski

Mariusz.Poplawski@bursiak.pl


Specjaliści ds. Sprzedaży

Jerzy Walczak

Jerzy.Walczak@bursiak.pl

tel.: 503-095-063


Paweł Balcerzak

Pawel.Balcerzak@bursiak.pl

tel.: 795-227-797


Tomasz Świeszczak

Tomasz.Swieszczak@bursiak.pl

tel.: 502-792-945


Sławomir Tomala

Slawomir.Tomala@bursiak.pl

tel.: 503-095-023


Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

Kamil Likowski

Kamil.Likowski@bursiak.pl

tel.: 503-094-993



Dział samochodów użytkowych VW

Godziny otwarcia
pn.- pt. 9.00 – 19.00
sob.      9.00 – 15.00
tel.: (0-42) 689-23-31


Specjaliści ds. Sprzedaży

Tomasz Morawski

Tomasz.Morawski@bursiak.pl

tel.: 506-130-396


Łukasz Cieślak

Lukasz.Cieslak@bursiak.pl

tel. 799-037-257



Dział samochodów używanych -

Das WeltAuto

Godziny otwarcia
pn.- pt. 10.00 – 18.00
sob.      9.00 – 15.00


Jakub Lubiński

Jakub.Lubinski@bursiak.pl

tel.: 503-095-021


Michał Szewc

Michal.Szewc@bursiak.pl

tel.: 503-095-046



Dział części i akcesoriów

Godziny otwarcia
pn.-pt.  9.00 – 20.00
sobota  9.00 – 15.00 

tel.: (0-42) 689-23-34
sklep@bursiak.pl 


Dział serwisu

Godziny otwarcia
pn.-pt. 07.00 – 20.00
sobota 08.00 – 15.00 

tel.: (0-42) 689-23-33
serwis@bursiak.pl


Dział finansowania i ubezpieczeń

Piotr Tracz

Piotr.Tracz@bursiak.pl

tel.: 502-653-677


Aleksandra Świtecka

Aleksandra.Switecka@bursiak.pl

tel.: 509-264-456




 

 


Formularz kontaktowy
Zostaw nam swoje dane kontaktowe a przy odbiorze zakupionego samochodu otrzymasz prezent.
Imię i nazwisko
Adres e-mail *
Telefon kontaktowy
Wiadomość: *
Wyślij wiadomość

stat4u